Ogłoszenia

  1. Dziś w kościele przeżywamy Niedzielę Misyjną, modlimy się w intencji dzieła misyjnego jak i wszystkich misjonarzy.
  2. Nabożeństwo różańcowe dziś i w dni powszednie o godz. 17.30. Zachęcam wszystkich parafian do uczestnictwa całymi rodzinami w tych nabożeństwach.
  3. Wszystkie dzieci zapraszamy na różaniec we wtorek i  czwartek na godz. 17.00.
  4. Próba chóru odbędzie się w poniedziałek po Mszy świętej wieczornej. Bardzo serdecznie zapraszamy.
  5. W najbliższych dniach pójdziemy na cmentarz, by porządkować groby naszych bliskich zmarłych. Zachowajmy przy tym daleko idąca estetykę i poczucie odpowiedzialności za porządek na cmentarzu. Pośród wielu starań o wystrój grobów naszych zmarłych, nie zapominajmy o modlitwie za zmarłych.
  6. Msza św. w intencji wszystkich zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu 1 listopada o godz. 14.00 w kościele, po Mszy św. procesja na cmentarzu. W dzień zaduszny Msza św. w intencji wszystkich spoczywających na naszym cmentarzu o godz. 18.00.
  7. Od 2 do 8 listopada, będziemy odmawiać różaniec św. za zmarłych. W zakrystii lub biurze parafialnym można składać kartki – wymienianki z imionami naszych zmarłych, których chcemy polecać modlitwie Kościoła.
  8. Służbę liturgiczną zapraszamy na zbiórkę w sobotę na godz. 10.00 do kościoła. Zapraszamy również wszystkich chętnych chłopców, którzy chcą służyć Panu Bogu przy ołtarzu.
  9. Przypominamy, że można rezerwować Msze św. na rok 2019.
  10. W zakrystii można nabyć bardzo ładnie wydane kalendarze – cegiełki „Smaki Dzieciństwa”, z których dochód przeznaczony jest na rzecz Hospicjum Perinatalnego w Bydgoszczy. Koszt jednego kalendarza 50 zł