Ogłoszenia

  1. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 8.00, po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa, intencje do św. Józefa można wrzucać do wystawionej skrzynki z napisem „Prośby do św. Józefa”. Przypominamy, że za uczestnictwo w nowennie do św. Józefa można zyskać odpust zupełny.
  2. W piątek przypada Uroczystość św. Wojciecha – Głównego Patrona Polski, ze względu na uroczystość tego dnia nie obowiązuje post.
  3. W piątek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  4. W przyszłą niedzielę 25 kwietnia o godz. 15.30 w salce na plebani spotkanie organizacyjne dla osób, które chcą wziąć udziału w pielgrzymce rowerowej na Jasną Górę.
  5. Również w przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpocznie Tydzień Modlitw o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Na godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo powołaniowe pt. „Szukasz swojego powołania…? Przyjdź”.
  6. Składamy serdeczne podziękowania za zrozumienie bieżących potrzeb naszej parafii. Dziękujemy za ofiary przelane na konto, składane do skarbony i na tacę w kościele. Za wszystkich ofiarodawców modlimy się w każdą środę, w czasie nowenny do św. Józefa.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, przy wyjściu z kościoła można nabyć najnowszy numer Przewodnika Katolickiego.