Ogłoszenia

IV Niedziela zwykła – 29. 01. 2023

 

  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu od poniedziałku do piątek od godz. 17.00 do 18.00.
  2. Zapraszamy dziś na wspólne kolędowanie o godz. 17.00, przy akompaniamencie muzyków orkiestry symfonicznej i naszych parafian. Następnie wspólna Eucharystia o godz. 18.00. Po Mszy św. młodzież będzie zbierała ofiary do puszek na wyjazd na Światowe Dni Młodzieży do Lizbony. 
  3. W środę o godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem św. Józefa, intencje można wrzucać do wystawionej skrzynki, po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa. Na Mszę św. wieczorną zapraszamy mężczyzn, po Mszy św. spotkanie Bractwa św. Józefa.
  4. W czwartek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Dzień Życia Konsekrowanego, Msze św. w naszej świątyni o godz. 8.00, 10.00 i 18.00. Wychodząc z kościoła będzie można złożyć ofiarę do puszek na pomoc zakonom kontemplacyjnym, które żyją z pracy swoich rąk oraz z jałmużny wiernych, tego dnia modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne, zapraszamy na godz. 17.30 na modlitwę różańcową i Mszę św. wszystkich tych, którym bliska jest modlitwa o nowe powołania.
  5. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 17.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św. O godz. 18.00 zakończenie adoracji i Msza św. Zachęcamy wszystkich parafian do spowiedzi św. w pierwszy piątek miesiąca.
  6. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 7.30 różaniec św. w intencji nawrócenia grzeszników, następnie Msza św. ku czci Niepokalanego Serca NMP. Po Mszy św. spotkanie dla Wspólnoty Żywego Różańca.
  7. W tym tygodniu odwiedzimy chorych: Ks. Proboszcz w piątek od godz. 9.00, a ks. Łukasz w sobotę od godz. 9.00.
  8. Składamy serdeczne podziękowania za zrozumienie bieżących potrzeb naszej parafii. Dziękujemy za ofiary przelane na konto, składane do skarbony i na tacę w świątyni. Za wszystkich ofiarodawców modlimy się w każdą środę, w czasie nowenny do św. Józefa.