Ogłoszenia

 1. Przeżywamy dzisiaj drugą niedzielę adwentu, Msze św. roratnie dla dzieci w tym tygodniu: wtorek, czwartek i piątek o godz. 18.00. Natomiast w soboty na Mszę św. roratnią o godz.7.00, zapraszamy młodzież i dorosłych. Dlatego w sobotę nie będzie Mszy św. o godz. 8.00.
 2. Wychodząc z kościoła można złożyć ofiarę do puszki na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
 3. W środę przypada Uroczystością Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, Msze św. w naszej świątyni o godz. 8.00 i 18.00. Po każdej Mszy św. odmówimy akt zawierzenia św. Józefowi naszej parafii.
 4. Również środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 8.00, po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa, intencje do św. Józefa można wrzucać do wystawionej skrzynki z napisem „Prośby do św. Józefa”.
 5. W czwartek po Mszy św. roratniej spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św.
 6. W piątek w naszej parafii całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, początek adoracji po Mszy św. o godz. 8.00, zakończenie o godz. 18.00. Zachęcamy do trwania w kontemplacji Chrystusa Eucharystycznego.
 7. Również w piątek po Mszy św. wieczornej, Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez młodzież z naszej parafii.
 8. W przyszłą niedzielę ks. Bp Krzysztof Włodarczyk odprawi o godz.12.00, w naszej świątyni Mszę św. na za kończenie Roku św. Józefa. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tej Mszy św. wszystkich parafian.
 9. W zakrystii można zaopatrzyć się w opłatki na stół wigilijny.
 10. W przyszłą niedzielę ofiary z tacy przeznaczone będą na cele inwestycyjne.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, przy wyjściu z kościoła do nabycia najnowszy numer Przewodnika Katolickiego.
 12. Składamy serdeczne podziękowania za zrozumienie bieżących potrzeb naszej parafii. Dziękujemy za ofiary przelane na konto naszej parafii, składane do skarbony i na tacę w kościele. Za wszystkich ofiarodawców modlimy się w każdą środę, w czasie nowenny do św. Józefa.
 13. W związku  z aktualną sytuacją pandemiczną, mając na uwadze bezpieczeństwo zarówno wiernych, jak  i duszpasterzy,  informujemy, że w tym roku wizyta duszpasterska – kolęda będzie w dwojakiej formie: podobnie jak to było w ubiegłym roku zapraszamy począwszy od 10 stycznia na Msze św. kolędowe w kościele o g.18.00. Jest również możliwości pobłogosławienia domów i rodzin, które wyrażą takie życzenie. Zgłoszenia przyjmujemy do 2 stycznia wyłącznie w biurze parafialnym, również wtedy będzie ustalony dzień i godzina wizyty.

SPOTKANIA KOLĘDOWE 2022

 PONIEDZIAŁEK 10 STYCZNIA G.18.00

OSIEDLE VI PLANET, UL. BEŁZY, KUBUSIA PUCHATKA, CIENISTA ORAZ SPOKOJNA DOMY JEDNORODZINNE

WTOREK 11 STYCZNIA G.18.00

 1. ŻWIROWA, ŻURAWIA, ROLNA, STRUMYKOWA, RÓWNA, ZIMNA, OSIEDLE ŁUCZNICZKI

ŚRODA 12 STYCZNIA G. 18.00

 1. FILMOWA, NASTROJOWA, SMĘTNA I RADOSNA, PIŃCZOWSKA, MIECHOWSKA, BUSKA, OLKUSKA, CHĘCIŃSKA

CZWARTEK 13 STYCZNIA G. 18.00

 1. SMOLEŃSKA I ALEJE LECHA KACZYŃSKIEGO ORAZ UL. MOKRA, TORUŃSKA I ALEJE JANA PAWŁA II

PIĄTEK 14 STYCZNIA G. 18.00

 1. CZĘSTOCHOWSKA  I  SPOKOJNA 9/I, 9/II,9 III, 9 IV, 9 V