Ogłoszenia

  1. Msze św. w tygodniu codziennie rano o godz.8.00 oraz wieczorem o godz. 18.00.
  2. Biuro parafialne czynne w poniedziałek i czwartek od godz. 16.00 do 17.00, oraz we wtorek i piątek od godz. 9.00 do 10.00.
  3. W środę po Mszy św. o godz.8.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo do św. Józefa.
  4. Próba chóru odbędzie się w środę po Mszy św. wieczornej. Bardzo serdecznie zapraszamy.
  5. W piątek po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  6. Również w piątek o godz. 17.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia do pierwszej komunii św.
  7. Biskup Jan Tyrawa zaprasza na wykład dr Ewy Czaczkowskiej, pod tytułem: „Jak Karol Wojtyła przekonał Kościół do Kultu Bożego Miłosierdzia”. Spotkanie odbędzie się 25 lutego (wtorek) o godz. 19 w Domu Polskim w Bydgoszczy (ul. Grodzka 1).
  8. Diecezjalny Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego „Martyria” z Bydgoszczy zaprasza na kolejną edycję rekolekcji „Gdy czekanie na dziecko boli…” dla małżeństw starających się o potomstwo. Odbędą się one w ośrodku szkoleniowym Caritas w Przysieku k. Torunia od 29 lutego do 1 marca. W programie przewidziano: Eucharystię, adorację, przykłady biblijne. Podczas rekolekcji będzie również obecny kapłan, służący posługą w sakramencie pokuty i pojednania, otwarty na rozmowę i pytania. Będzie też czas na dialog małżeński, spotkanie z innymi małżeństwami i świadectwa par, które zmagały się z niepłodnością. Nie zabraknie spotkań ze specjalistami w dziedzinie psychologii i medycyny. Poruszone zostaną tematy adopcji i naprotechnologii.