Ogłoszenia

  1. Msze św. w tygodniu rano o godz.8.00 i od poniedziałku do piątku o godz. 15.00.
  2. W środę po Mszy św. o godz.8.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. o godz. 15.00 nabożeństwo do św. Józefa. W piątek po Mszy św. o godz. 15.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  3. Składamy podziękowanie wszystkim rodzinom, które odwiedziliśmy z wizytą duszpasterską za gościnne i serdeczne przyjęcie.
  4. Jutro ostatni dzień kolędy, początek od 16.00.
  5. Jeżeli ktoś nie mógł przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie, będzie taka możliwość we wtorek 28 stycznia od godz. 16.00. Zapisy dodatkowej kolędy w zakrystii.
  6. W sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca o godz. 7.30 różaniec św. w intencji nawrócenia grzeszników, następnie Msza św. ku czci Niepokalanego Serca NMP. Po Mszy św. wymiana tajemnic przez Matki Żywego Różańca.
  7. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w sobotę od godz. 9.00.
  8. W przyszłą niedzielę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Dzień Życia Konsekrowanego, W czasie każdej Mszy św. poświęcenie świec. W czasie  Mszy św. o godz. 10.30, poświęcenie świec dzieciom, przygotowującym się do przyjęcia pierwszej komunii św.
  9. Również przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 18.00, kolejna katecheza o eucharystii pt. „Eucharystia jako ofiara”. Katechezy głosi ks. Mateusz Ziemlewski.