Ogłoszenia

  1. Wychodząc kościoła można złożyć ofiarę do puszki na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
  2. Jutro przypada w naszej parafii całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, początek adoracji po Mszy św. o godz. 8.00, zakończenie o godz. 18.00. Zachęcamy do trwania w kontemplacji Chrystusa Eucharystycznego.
  3. Próba chóru odbędzie się w poniedziałek i czwartek po Mszy świętej wieczornej. Bardzo serdecznie zapraszamy. 
  4. Msze św. roratnie dla dzieci w tym tygodniu: poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek.
  5. W piątek o godz. 16.30 katecheza dla dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św. Po katechezie spotkanie dla rodziców.
  6. Trwa peregrynacja obrazu Matki Boskiej Pięknej Miłości w naszych domach. Rodziny lub osoby samotne, które chcą gościć obraz w swoim domu, prosimy o zapisywanie się na konkretny dzień w zakrystii. Każdego dnia po Mszy Św. o godz. 18.00 obraz zabiera rodzina i następnego dnia po Mszy św. godz. 18.00 obraz będzie przekazany  kolejnej rodzinie. 
  7. W piątek obchodzimy dzień imienin Ks. Bp Jana Tyrawy, już dziś ks. Biskupowi składamy najlepsze życzenia. Wspólna modlitwa w intencji ks. Biskupa odbędzie się w czasie Mszy św. w piątek w katedrze o godz. 18.00.
  8. Wychodząc z kościoła, można nabyć świece „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”- duże świece w cenie 15 zł, małe w cenie 5 zł.
  9. W zakrystii można zaopatrzyć się w opłatki na stół wigilijny.