Ogłoszenia

  1. Dzisiaj przypada III Światowy Dzień Ubogich. Jako parafia włączyliśmy się w akcję przygotowania paczek dla ubogich, dlatego przy ołtarzu Matki Bożej, jest wystawiony kosz, do którego można wkładać suchą żywność i środki czystości /osobno zapakowane/. Kosz będzie wystawiony do przyszłej niedzieli. Zebraną żywność i środki czystości zapakujemy do  „Tytek charytatywnych” i przekażemy do Caritas Diecezji Bydgoskiej. Zarazem dziękujemy wszystkim tym, którzy się włączyli w to szlachetne dzieło.
  2. Przyszła niedziela będzie niedzielą Chrystusa Króla Wszechświata, po Mszy św. o godz. 9.00, przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odmówimy akt poświęcenia rodziny ludzkiej Jezusowi Chrystusowi Królowi.
  3. Próba chóru odbędzie się w poniedziałek po Mszy świętej wieczornej. Bardzo serdecznie zapraszamy. 
  4. Zapraszamy do udziału w Dniach Muzyki Kościelnej, w naszej parafii z tej okazji odbędzie się koncert w środę 20 listopada po Mszy św. wieczornej. Na naszych organach zagra Pan Michał Markuszewski. Serdecznie zapraszamy do wysłuchania tego koncertu.
  5. W piątek przypada wspomnienie św. Cecylii patronki muzyki kościelnej, tego dnia w czasie Mszy św. wieczornej zaśpiewa nasz parafialny chór i schola dziecięca. Naszym organistom Pani Ani i Panu Szymonowi dziękujemy za wkład pracy w dzieło muzyki kościelnej w  naszej parafii.
  6. W piątek o godz. 17.00 kolejna katecheza dla dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św.