Ogłoszenia

  1. Dziś przeżywamy XX Niedzielę Zwykłą w roku liturgicznym, trwają wakacje pamiętajmy o praktykach religijnych, a w szczególności o niedzielnej Mszy św.
  2. Przypominamy, że codziennie rano o godz. 7.30 i wieczorem o godz. 17.30 w naszej świątyni odmawiamy różaniec św. w intencji dobrego przeżycia czasu misji i nawiedzenia obrazu Pani Jasnogórskiej. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału w tej modlitwie.
  3. Próba chóru przed peregrynacją odbędzie się we wtorek i czwartek po Mszy świętej wieczornej, serdecznie zapraszamy.
  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 8.00, po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Józefa.
  5. W piątek po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00, nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  6. W sklepie Caritas można nabywać dekoracje, aby udekorować nasze mieszkania i domy na czas nawiedzenia.
  7. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, w czasie, każdej Mszy św. odnowimy Śluby Jasnogórskie.
  8. W poniedziałek 3 września rozpocznie się nowy rok szkolny dla dzieci i młodzieży, już dziś zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież  w niedzielę  2 września na Mszę św. o godz. 10.30, by wspólnie prosić Boga o błogosławieństwo w rozpoczynającym się roku szkolnym. W czasie tej Mszy św. nastąpi poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych uczniom klas pierwszych.
  9. Dnia 22 września w sobotę organizujemy jednodniową pielgrzymkę do Częstochowy w ramach podziękowania za peregrynację obrazu Pani Jasnogórskiej. Wyjazd o godz. 00.15 w sobotę, powrót około godz. 22.00.Zapisy i wszystkie informacje u ks. Dariusza.