Ogłoszenia

 1. Dziś wychodząc z kościoła można złożyć ofiarę do puszki na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji.
 2. W tym tygodniu dalszy ciąg naszych parafialnych spotkań kolędowych, zapraszamy mieszkańców poszczególnych ulic zgodnie z wyznaczonym porządkiem na Mszę świętą o godz. 18.00. Prosimy, by przynieść ze sobą naczynie na wodę święconą, którą będzie można zabrać z kościoła. Po powrocie do domu należy osobiście poświęcić swoje mieszkanie odmawiając wcześniej modlitwę, którą przedstawiciele rodzin otrzymają po Mszy Św. wychodząc z kościoła. Każdy otrzyma na koniec pamiątkę kolędową. 
 3. PONIEDZIAŁEK 25 STYCZNIA G. 18.00
  1. PIŃCZOWSKA, MIECHOWSKA, BUSKA, OLKUSKA, CHĘCIŃSKA

  WTOREK 26 STYCZNIA G. 18.00

  1. SMOLEŃSKA I ALEJE LECHA KACZYŃSKIEGO ORAZ UL. MOKRA

  ŚRODA 27 STYCZNIA G. 18.00

  1. TORUŃSKA I ALEJE JANA PAWŁA II

  CZWARTEK 28 STYCZNIA G. 18.00

  1. CZĘSTOCHOWSKA I SPOKOJNA 9/I, 9/II

  PIĄTEK 29 STYCZNIA G. 18.00

  1. SPOKOJNA 9/III, 9/IV, 9/V
 4. Tym, którzy włączyli się do modlitwy przez osobistą obecność w kościele, bądź duchową jedność w domach, serdecznie dziękujemy.
 5. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00, zakończymy nasze parafialne spotkania kolędowe, koncertem kolęd, na który już dziś serdecznie zapraszamy.
 6. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 8.00, po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Józefa, intencje do św. Józefa można wrzucać do wystawionej skrzynki z napisem „Prośby do św. Józefa”.
 7. W roku św. Józefa za udział w nowennie można uzyskać odpust zwyczajny pod zwykłymi warunkami.
 8. W piątek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
 9. Składamy serdeczne podziękowania za zrozumienie bieżących potrzeb naszej parafii. Dziękujemy za ofiary przelane na konto naszej parafii, składane do skarbony i na tacę w kościele. Za wszystkich ofiarodawców modlimy się w każdą środę, w czasie nowenny do św. Józefa.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, przy wyjściu z kościoła można nabyć najnowszy numer  Przewodnik Katolicki