Ogłoszenia

 1. W związku ze stanem epidemicznym w naszym kraju oraz zarządzeniem władz państwowych ograniczających liczbę uczestników obrzędów religijnych w naszej świątyni jednorazowo może przebywać do 50 osób.
 2. Do soboty włącznie nabożeństwa różańcowe o godz. 17.30, dzieci zapraszamy na nabożeństwo różańcowe we wtorek i czwartek na godz. 17.00.
 3. W środę nabożeństwo różańcowe połączone z nowenną do św. Józefa.
 4. W związku ze zbliżającą się Uroczystością Wszystkich Świętych oraz Dniem Wszystkich Wiernych Zmarłych – Zadusznym, zachęcam wiernych, aby nawiedzenie grobów swoich bliskich rozłożyli na okres całego listopada, w którycm możliwe jest także zyskiwanie odpustów w intencji zmarłych.
 5. W wigilię Uroczystość Wszystkich Świętych 31 października o godz. 19.00 odbędzie się w naszej świątyni krótka adoracje poświęconą świętym kościoła, którzy swoją determinacja i odwaga zdobyli Niebo.
 6. W niedzielę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00,9.00,10.30,12.00,14.00 w intencji wszystkich zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu oraz o godz. 18.00. W związku z pandemią, w tym roku nie będzie procesji na cmentarzu.
 7. Od 1 – 30 listopada można zyskać odpust zupełny ofiarując go za zmarłych. Pod warunkiem stanu łaski uświęcającej, przyjęcia komunii św., oraz pobożne nawiedzenie cmentarza.
 8. Od 2 do 8 listopada o godz. 17.30 będziemy odmawiać różaniec św. za zmarłych. W zakrystii lub biurze parafialnym można składać kartki – wymienianki z imionami naszych zmarłych, których chcemy polecać modlitwie kościoła.
 9. W zakrystii można nabyć bardzo ładnie wydane kalendarze – cegiełki „Anioły”, z których dochód przeznaczony na pomoc rodzicom, którzy przygotowują się na przyjęcie ciężko chorego dziecka. Koszt jednego kalendarza 50 zł.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, przy wyjściu z kościoła do nabycia najnowszy numer Przewodnika Katolickiego z modlitewnikiem na miesiąc listopad.
 11. Składamy serdeczne podziękowania za zrozumienie bieżących potrzeb naszej parafii. Dziękujemy za ofiary przelane na konto naszej parafii, składane do skarbony i na tacę w kościele. Za wszystkich ofiarodawców modlimy się w każdą środę, w czasie nowenny do św. Józefa.