Ogłoszenia

  1. Pod hasłem „Nie możemy nie mówić tego, cośmy widzieli i słyszeli”,  obchodzimy dziś Niedzielę Misyjną, która rozpoczyna Tydzień Misyjny w kościele.
  2. Nabożeństwo różańcowe dziś i w dni powszednie o godz. 17.30. Zachęcam wszystkich parafian do uczestnictwa całymi rodzinami w tych nabożeństwach.
  3. Wszystkie dzieci zapraszamy na różaniec we wtorek i  czwartek na godz. 17.00.
  4. W środę zapraszamy wszystkich mężczyzn i ojców na nabożeństwo różańcowe połączone z nowenną do św. Józefa i Mszę św.
  5. W Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00,9.00,10.30,12.00,14.00 w intencji wszystkich zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu, następnie procesja na cmentarzu oraz o godz. 18.00.
  6. Od 1 – 30 listopada można zyskać odpust zupełny ofiarując go za zmarłych. Pod warunkiem stanu łaski uświęcającej, przyjęcia komunii św., oraz pobożne nawiedzenie cmentarza.
  7. Od 2 do 8 listopada o godz. 17.30 będziemy odmawiać różaniec św. za zmarłych. W zakrystii lub biurze parafialnym można składać kartki – wymienianki z imionami naszych zmarłych, których chcemy polecać modlitwie kościoła.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, przy wyjściu z kościoła do nabycia najnowszy numer Przewodnika Katolickiego.
  9. Do nabycia są kalendarze – cegiełki pt. „ Dziadkowie – miłość bez granic”, z których dochód przeznaczony jest na działalność placówki, która otacza opieką rodziców przygotowujących się na przyjęcie ciężko chorego dziecka, koszt kalendarza – cegiełki wynosi 50 zł.
  10. Składamy serdeczne podziękowania za zrozumienie bieżących potrzeb naszej parafii. Dziękujemy za ofiary przelane na konto, składane do skarbony i na tacę w kościele. Za wszystkich ofiarodawców modlimy się w każdą środę, w czasie nowenny do św. Józefa.